אודות מועדון נשר כרמל

למרגלות הר הכרמל בעיר נשר תמצאו את מרכז הבילוי, הספורט והפנאי הגדול בצפון – קאנטרי GREAT SHAPE נשר כרמל ! עיריית נשר תכננה והקימה את מרכז הבילוי GREAT SHAPE על שטח של 60 דונם ובהשקעה של 75 מיליון ₪. חברת יגור פרי טיים בע"מ מקיבוץ יגור, מנהלת ומתפעלת את הקאנטרי תוך הצבת סטנדרטים חדשים של שירות, איכות ורמה מקצועית גבוהה. ראשי החברה העמידו בראש ובראשונה את הלקוח במרכז ולכן שירות הלקוחות שלנו ניצב תמיד במקום הראשון. מערך שירות הלקוחות מצטרף למערכות חוגים ואירועים דינאמית , ציוד משוכלל ומודרני, מאמנים בכירים וצוות מנוסה ומיומן. הכל בכדי להביא לכם את הקאנטרי הגדול בישראל, 365 ימים בשנה

GREAT SHAPE נשר כרמל מתאים את עצמו אליך ופורש בפניכם מגוון עצום של אפשרויות בילוי הנאה ופעילויות לכל מטרה ניתן לקיים במקום ימי עיון, אירועים עיסקיים, אירועים חגיגיים, ימי הולדת, חתונות, ימי ספורט, ערבי הוקרה, סדנאות, כנסים, הרמת כוסית, ימי גיבוש , מופעי בידור ומוזיקה, ימי הולדת וזה עוד לא הכל .... רגע לפני שאתם חושבים על אירוע, חייגו ל GREAT SHAPE ויחד נרכיב עבורכם את האירוע המושלם.

חדר כושר

חדר הכושר שלנו מאובזר במיטב הציוד והמכשירים החדישים. בחדר הכושר ישנם 2 מפלסים, בכדי שלכם יהיה נוח ומרווח יותר להתאמן. אצלנו תמצאו את המאמנים הכי מקצועיים בארץ שיספקו לכם את מירב תשומת הלב וכלים להצלחה!

בריכות

בריכת שחייה אולימפית וחצי אולימפית חיצונית ופנימית, הבריכה הפנימית ממוזגת ומבוקרת באמצעות מערכת חימום וקירור הפועלת בכל ימות השנה. בבריכה החיצונית הכוללת גם בריכות ג’קוזי תוכלו להשתכשך במים, לשחות או סתם להנות בצל או בשמש לבכירתכם.

SPA

מתחם SPIRIT SPA הכולל סאונה יבשה,ג'קוזי ענק וחמאם תורכי אמיתי . מהספא תוכלו לצאת למרפסת דק מדהימה ולהתרווח בשמש למרגלות הר הכרמל.

מגלשות

במתחם החיצוני שלנו תוכלו למצוא פארק מים לכל דבר. מגלשות מים מגניבות, אחת פתוחה ואחת סגורה לגלישה עם אבובים, זוגיים או יחידים ,מזרקות מים SPLASH לילדים ועוד.

מגרשי ספורט

מגרש כדורגל ומגרש כדורסל.

אולמות ספורט

אלה, אורן, טניס שולחן.

תקציר תקנון המועדון

1. הוראות ,נהלים ותקנון הקאנטרי חלים במלואם על מנויי הקאנטרי ואורחיו.

2. הכניסה לקאנטרי מותנית בבידוק בטחוני.

3. הכניסה לחדר הכושר ,חוגים וספא – למנויים בלבד.

4. הכניסה לספא - מגיל 21 ומעלה בלבד

5. הכניסה לחדר כושר –למנויים בלבד מעל גיל 14 ולאחר מילוי שאלון בריאות בלבד.

6. הבריכה הפנימית מיועדת לשחייה במסלולים בלבד.

7. להנהלה שמורה הזכות לשנות את שעות הפעילות של הקאנטרי ו/או המתקנים מעת לעת.

8. העישון אסור בכל שטח הקאנטרי.

9. הכניסה לקאנטרי לילד מתחת לגיל 10 לא תותר ללא ליווי מבוגר.

10. ילד מעל גיל שנתיים חייב בתשלום. יש להציג ספח ת.ז .

11. אין להכניס בעלי חיים, דברי זכוכית, כלי נשק מכל הסוגים, מנגל, נרגילות ,אלכוהול, משחקי קלפים והימורים.

12. הכניסה לבריכות – בבגד ים בלבד. בעלי שיער ארוך חייבים בכובע ים.

13. על המנויים לקרוא את הוראות השימוש בכל מתקן, להתנהג ולהשתמש במתקנים שימוש זהיר וסביר ובהתאם להנחיות וההוראות השונות התלויות והמתפרסמות בשטח המועדון ו/או בהתאם להוראות שיינתנו ע"י ההנהלה ו/או צוות העובדים מטעם המועדון .

14. ילדים מתחת לגיל 8 רשאים להיכנס לבריכות השחייה בליווי מבוגר בלבד.

15. רחצת פעוטות עד גיל 5 בבריכת הפעוטות בלבד – בפיקוח ואחריות מבוגר בלבד. הרחצה בבגד ים מיוחד לפעוטות בלבד

16. הגלישה במגלשות אסורה לילד מתחת לגובה 1.20 .מגלשה צהובה-מגיל 6/ירוקה-מגיל 10.

17. מנויים ואורחים כפופים להוראות המפורטות בכל מתקן / פעילות בהם רשאים להשתתף. במידה והתנהגותם תחרוג מהתקנות, הנהלים, הסדר הציבורי והוראות הצוות, מנהל תורן רשאי להפסיק את פעילותם במועדון ולהוציאם משטח המועדון, ללא החזר כספי.