חוגים

  • החלפות ועדכונים- אוקטובר

    16.10 יום רביעי
    18:00 יוגה- לימור מחליפה את מיה- בשילוב פילאטיס

    24.10 יום חמישי
    8:00- פילאטיס- רחלי מחליפה את מיכל- stretching
    9:00- עיצוב קלאסי- רחלי מחליפה את מיכל

    שימו לב***
    ימי חמישי 18:00-20:00
    שיעורי TRX ו- TABATA
    עם אופיר כרמלי
    בואו להתנסות!!

    חג שמח לכולם

  • שבתות חודש אוקטובר

    שבת- 5.10
    10:00 זומבה- רבית כהן
    10:00 ספינינג- יוסי משיטה
    11:00 עיצוב- יוסי משיטה

    שבת- 12.10
    10:00 זומבה- רבית כהן
    10:00 ספינינג- רחלי ישראלי
    11:00 עיצוב- רחלי ישראלי

    שבת- 19.10
    10:00 זומבה- רבית כהן
    10:00 ספינינג- דנה גפן
    11:00 עיצוב- דנה גפן

    שבת- 26.10
    10:00 זומבה- רבית כהן
    10:00 ספינינג- אלדד אילדיס
    11:00 עיצוב- אלדד אילדיס

    תהנו:)

  • התעמלות במים ימי שישי

    לאור הבקשות הרבות
    החל מתאריך- 11.10 יום שישי
    יתקיים חוג התעמלות במים
    בשעה 8:00, ובשעה 9:00
    עם אירנה טולצ'ינסקי
    ברוכה הבאה:)

    **שימו לב, ימי שלישי לא יתקיימו שיעורי התעמלות במים (סיגל עוזבת לחו"ל)
    ימי חמישי רונית מחליפה את סיגל בהתעמלות במים בבוקר,
    ברוכה הבאה רונית:)

  • שעות פעילות בחגים:) חג שמח ושנה טובה לכולם:)

  • החלפות ועדכונים חוגי ילדים

    חוגי ילדים

    3.10 יום חמישי-
    17:00 זומבה לנערות- רבית מחליפה את סירינה

    7.10 יום שני-
    17:00 עיצוב קלאסי לנערות- דבי מחליפה את עפרי

    ****שימו לב- חוג כושר לנוער הפך להיות מעורב- בנים ובנות יחד
    יתקיים בימי שני ורביעי
    בין השעות: 17:00-18:00
    18:00-19:00
    מדריך- פארס

    שנה טובה:)

  • מיום רביעי הקרוב 25.9 יהיה שיעור פילאטיס נוסף בשעה 10:00 עם עפרי ליכטר מור, לפי בקשתכם.
  • מערכת חוגי ילדים חדשה ומגוונת!!!!

  • ימי חמישי- פלדנקרייז

    בעקבות בקשות רבות-

    שיעור פלדנקרייז עם שלומית בימי חמישי יהיה בשעה 12:30

    תהנו!

     

  • ימי שני במועדון

    בעקבות פניות ובקשות רבות

    להל"ן לוח הזמנים של החוגים בימי שני בבוקר-

     

    8:00- התעמלות במים- ויקטוריה (3 מסלולים)

    9:00- streching- ויקטוריה (סטודיו אלה)

    9:00- עיצוב קלאסי- ילנה ( סטודיו אורן)

    10:00- pilates strech- ילנה (סטודיו אורן)

    10:00- core gold- מיכל אומן (סטודיו אלה)

     

    תהנו!

  • מערכת חדשה

    הודפסה מערכת חדשה ומשודרגת במועדון, ניתן להגיע לקחת:)

    מערכת מבוגרים  ומערכת חוגי ילדים חדשה!!!

    המערכת החדשה תעלה לאתר בקרוב

    עמכם הסליחה

בחרו את היום בו ברצונכם להרשם לחוג

חוגים המתקיימים בתאריך 19-10-2019

שעהחוגמדריךמיקום מקומות פנויים פעולה
18:00-18:55עיצוב פונקציונאלירחלי ישראליאולם אורן
19:00-19:55spiningרחלי ישראליספינינג25התחבר
19:30-20:25עיצוב דינאמיויקטוריה טפלצקיאולם אורן
19:30-21:00יוגהמיה גרונסטייבאולם לוטוס
20:30-21:25pilates strechויקטוריה טפלצקיאולם אורן





קאנטרי GREAT SHAPE מציע מיטב החוגים עבורכם.

בתור לקוח, מגיע לך את הטוב ביותר. לכן אנו מציעים את המדריכים הכי טובים, מוכשרים ומקצועיים בארץ בכלל, ובצפון בפרט. מערכת החוגים שלנו עשירה ומגוונת. גם אתם תוכלו להיות שותפים לחוויה!

* לקבלת סיסמה לפעילות באתר גש לעמדת הקבלה בקאנטרי.

תקנות החוגים:

  • - ספינינג -25 מקומות, TRX - 16 מקומות
  • - במידה והזמנתם מקום לחוג ואינכם יכולים להגיע, מחובתכם לבטל את ההזמנה. במידה ולא תבצעו ביטול, לא תוכלו להיכנס למערכת ההרשמה 14 יום.
  • - הרשמה לחוגי TRX וספינינג שמתקיימים ביום ראשון, תחל ביום שבת בשעה 13:00.
  • - חוגים שמתקיימים בימי שלישי וחמישי, ההרשמה תחל יום קודם בשעה 17:00.
  • - חוגים שמתקיימים ביום שישי, ההרשמה תחל יום לפני בשעה 17:00
  • - חוגים שמתקיימים ביום שבת, ההרשמה תחל יום קודם בשעה 13:00.
  • - ביטול השתתפות בחוגי TRX וספינינג יש לבצע דרך האתר בלבד.
  • - מינימום משתתפים בחוגים – 8 אנשים
  • - להנהלה הזכות לבטל שיעור מתחת ל-8 משתתפים
  • - המערכת היא דינמית ונתונה לשינויים
  • - יש להגיע לשיעור 5 דקות לפני הזמן. אין להיכנס לשיעור לאחר 10 דקות מתחילתו.
  • - ההשתתפות בחוגים על בסיס מקום פנוי בלבד.
  • - כפוף לתקנון הקאנטרי.
  • - חוגים המסומנים ב** הם חוגים למתקדמים
  • - ט.ל.ח
שינוי גודל פונט
ניגודיות